OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.11.2019 – 01.12.2019 r.

 

 1. Obchodzimy dzisiaj uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. W przyszłą niedzielę Adwentem rozpoczniemy nowy rok liturgiczny. Kościół katolicki w Polsce rozpocznie realizację trzyletniego Programu Duszpasterskiego pt.: „Eucharystia daje życie”. Pierwszy rok realizacji tego programu będzie się koncentrował na Eucharystii jako tajemnicy wyznawanej („Wielka tajemnica wiary”).

 2. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

 3. We środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

 4. W środę o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8.

 5. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

 6. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

 7. Również w piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież do domu parafialnego na spotkanie.

 8. W przyszłą niedzielę, I adwentu, parafia nasza organizuje kiermasz adwentowy. Będą kartki, świece i ozdoby świąteczne, Mikołaj dla dzieci oraz wspólne biesiadowanie. Początek o godz. 15.30. Natomiast o godz. 14.00 odbędzie się II Bieg Mikołajkowy. Więcej informacji na plakacie.

 9. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

 10. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

 11. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę i pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.