OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.10.2019 – 13.10.2019 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Różaniec codziennie o godz. 17.15,  natomiast w niedzielę o godz. 15.15.

3. W środę o godz. 19.00 spotkanie Kandydatów do Bierzmowania z klas 8.

4. W czwartek zapraszamy na godz. 19.00 na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

5. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.  W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

6. Również w piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież do domu parafialnego na spotkanie.

7. W sobotę odbędą się spotkania:
    - kandydaci na ministrantów – godz. 9.00
    - ministranci – godz. 10.00

8. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XIX Dzień Papieski w związku z rocznicą wyboru Papieża Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Z tej okazji w sobotę o godz. 19.00 odbędzie się adoracja Najśw. Sakramentu połączona z koronką do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy. Natomiast w przyszłą niedzielę odbędzie się przed kościołem zbiórka na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera dzieci i młodzież z rodzin ubogich.

9. Okazja do sakramentu Pokuty w tygodniu przed Mszą Św. oraz w sobotę od godz. 17.00.

10. W dniu 12 października serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę Żywego Różańca do MB Pokornej w Rudach. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Wyjazd o godz. 9.00 spod plebanii.

11. 27 października odbędzie się w naszej parafii festyn „Festiwal smaków”. W związku z tym we wtorek zapraszamy chętnych w godz. 17.00 – 19.00 w domu parafialnego na spotkanie organizacyjne.

12. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii, natomiast przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na Caritas. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

13. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele, Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłaćWszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.