OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.08.2019 – 01.09.2019 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 16.00 odbędzie się w naszym kościele koncert organowy naszego pana Organisty Karola Jeneralskiego, na który bardzo serdecznie zapraszamy.

3. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

4. W czwartek serdecznie zapraszamy dzieci wraz ze swoimi rodzicami na Piknik z okazji zakończenia wakacji. Piknik odbędzie się na placu przy kościele. Rozpoczęcie o godz. 17.00. Więcej informacji na plakacie.

5. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

6. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

7. Okazja do sakramentu Pokuty w tygodniu przed Mszą Św. oraz w sobotę od godz. 17.00.

8. W sobotę od godz. 15.00 będzie spowiedź dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem roku szkolnego.

9. Od 4 do 15 września parafia organizuje wyjazd do Rumunii. Zwolniły się 2 miejsca. Jeśli ktoś jest zainteresowany bardzo prosimy o kontakt. Szczegółowe informacje w kancelarii parafialnej.

10. Nauki przedmałżeńskie w naszej parafii odbędą się 21 września. Zapisy w kancelarii parafialnej.

11. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

12. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele, Paniom za troskę o świątynię. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.