OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.08.2019 – 18.08.2019 r.

  1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

  2. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

  3. W czwartek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Św. w tym dniu, jak w niedzielę o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 16.00. O godz. 18.00 przy kaplicy w Dzierżnie odprawimy uroczystą Mszę Św. w int. żyjących i zmarłych mieszkańców Dzierżona. Serdecznie wszystkich na tę Mszę Św. zapraszamy. W czasie każdej Mszy Św. poświęcimy zioła i kwiaty.

  4. W czwartek także Metropolitalny obchód odpustu Wniebowzięcia NMP w Sanktuarium w Rudach. Suma odpustowa koncelebrowana przez biskupów i kapłanów metropolii górnośląskiej o godz. 11.00. Nieszpory odpustowe o godz. 15.00.

  5. W czwartek wyrusza też Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Rozpoczęcie pielgrzymki Mszą Św. w kościele katedralnym w Gliwicach o godz. 8.00. Zakończenie pielgrzymki w sobotę Mszą Św. w Częstochowie na Wałach o godz. 15.30. Przyjmowanie bagaży w środę od godz. 18.00 do 20,00 na plebanii.

  6. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

  7. Od piątku do niedzieli na Górze Św. Anny obchody kalwaryjskie ku czci Wniebowzięcia NMP.

  8. Okazja do sakramentu Pokuty w tygodniu przed Mszą Św. oraz w sobotę od godz. 17.00.

  9. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

  10. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele, Paniom za troskę o świątynię. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.