OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.07.2019 – 04.08.2019 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 16.00 poświęcimy samochody, motocykle, rowery i wszelkiego rodzaju pojazdy z okazji wspomnienia Św. Krzysztofa, patrona kerowców.

3. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

4. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na godz. 17.30 na Godzinę Świętą, w piątek na godz. 18.00 na Mszę Św. z okazji I piątku miesiąca i w sobotę na godz. 17.00 na nabożeństwo I soboty miesiąca.

6. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

7. W sobotę od godz. 9.00 będą odwiedziny chorych i starszych parafian. Proszę ich zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

8. W sobotę na godz. 21.00 zapraszamy na Apel Jasnogórski.

9. Dzisiaj i w piątek 2 sierpnia można zyskać odpust zupełny tzw. „Porcjunkuli”. Warunki uzyskania odpustu: spowiedź i Komunia Św., nawiedzenie kościoła, modlitwa Ojcze nasz… i Wierzę w Boga…, modlitwa w intencjach papieża i wykluczenie wszelkiego przywiązania do grzechu.

10. Okazja do sakramentu Pokuty w tygodniu przed Mszą Św. oraz w piątek i w sobotę od godz. 17.00.

11. Zapraszamy na Diecezjalną Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę od 15-17 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału.

12. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

13. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele, Paniom za troskę o świątynię. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.