OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.06.2019 – 07.07.2019 r.

 1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość odpustową ku czci naszej patronki Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Na godz. 15.15 zapraszamy na uroczyste nieszpory odpustowe ku czci Matki Bożej. Zapraszamy wszystkich parafian i gości na parafialny festyn, który rozpocznie się o godz. 16.00. Po Mszach Świętych i w czasie festynu będą rozprowadzane cegiełki z których, dochód będzie przeznaczony na potrzeby parafii. Do każdej cegiełki dołączony jest upominek.

 2. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

 3. W poniedziałek na godz. 18.00 zapraszamy wszystkich chorych i starszych Parafian na Mszę Św. w czasie której udzielimy sakramentu chorych.

 4. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

 5. W czwartek o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się nauka przedchrzcielna.

 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Godzinę Świętą odprawimy w czwartek o godz. 17.30. W piątek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św. z ok. pierwszego piątku. Natomiast w sobotę zapraszamy na godz. 17.00 na nabożeństwo I soboty miesiąca i na godz. 21.00 na Apel Jasnogórski.

 7. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

 8. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

 9. W sobotę od godz. 9.00 będą odwiedziny chorych i starszych Parafian. Proszę ich zgłosić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

 10. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

 11. Młodzież jak i dorosłych serdecznie zapraszamy do udziału w II Festiwalu Życia, największym wydarzeniu chrześcijańskim na śląsku, organizowanym w Kokotku w dniach od 8 do 14 lipca. Przez cały tydzień będzie wiele wydarzeń o charakterze modlitewnym i religijnym, warsztaty dla młodzieży, różne spotkania, koncerty w których warto wziąć udział. Jeśli ktoś nie ma możliwości wzięcia udziału w całym programie zachęcamy do obecności choćby na 1 dzień. Pełny/tygodniowy udział we wszystkich wydarzeniach: koszt 150 zł do dnia 30 czerwca. Wejściówki jednodniowe na poszczególne wydarzenia/spotkania/koncerty: koszt 35 zł. Główne wydarzenia: 1) poniedziałek, godz. 19.30 ks. Kuba Bartczak i Tomasz Cichy; 2) wtorek, godz. 20.30 Musical 'jak ogień'; 3) środa, godz. 20.30 koncert Arki Noego; 4) czwartek, godz. 20.30 spektakl Teatr po Pracy; 5) piątek, godz. 20.30 uwielbienie; 6) sobota, godz. 9.00 konferencja: Monika i Marcin Gomółkowie; godz. 17.00 koncert Małe TGD, godz. 20.30 koncert Kuba Badach. Bilety do nabycia w zakrystii, bądź bezpośrednio po przybyciu na miejsce. Więcej informacji na www.festiwalzycia.pl.

 12. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

 13. Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę w tym roku będzie od 15-17 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału.

 14. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie, ułożenie bukietów i ofiary na kwiaty. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.