OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.06.2019 – 16.06.2019 r.

1. Dzisiaj na 15.15 zapraszamy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W poniedziałek przypada drugi dzień Zielonych Świąt NMP Matki Kościoła.Msze Św. w tym dniu o godz. 9.00 i 18.00.

3. W czwartek o 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci.

4. W czwartek także zapraszamy na godz. 19.00 na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji

5. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

6. Na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie.

7. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Trójcy Św., która kończy okres przyjmowania Komunii Św. wielkanocnej.

8. 20 czerwca obchodzić będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Procesja przejdzie ulicami: Żwirki i Wigury, Oświęcimską, Wolności, Czereśniową, Szczęść Boże oraz ks. Chrząszcza. Zakończymy przy krzyżu misyjnym. Jak co roku prosimy o przygotowanie ołtarzy i udekorowanie domów wzdłuż trasy procesji,

9. W piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie.

10. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

11. Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie kościoła na uroczystość I Komunii Św. oraz złożony dar w postaci trzech ornatów.

12. Nasz parafialny odpust będzie w niedzielę 30 czerwca. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi Ojciec Kamilianin Andrzej Chorążykiewicz, dyrewktor Domu Pomocy w Zabrzu. Z tej okazji jak co roku będzie festyn parafialny. Prosimy o fanty na nagrody i ciasto.

13. Stowarzyszenie „Stacja Pyskowice” zaprasza 15 czerwca w sobotę w godz. 14.00 – 18.00 na rodzinne gry w formie pikniku na trawie, które odbędą się na placu przed kościołem.

14. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele, Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.

Zapowiedzi przedślubne:

Katarzyna STARZYK z Pyskowic
Cezary ŻUREK z Tarnowskich Gór.