OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.06.2019 – 09.06.2019 r.

1. Dzisiaj na 15.15 zapraszamy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. We wtorek o godz. 18.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie Klubu „Seniora 50+”.

3. W środę o godz. 19.00 nauka przechrzcielna.

4. W czwartek o 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci.

5. W czwartek także zapraszamy na godz. 19.00 na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W czwartek zapraszamy na godz. Świętą, która będzie po Mszy Św. wieczornej, a w piątek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św. z okazji I piątku miesiąca. Okazja do sakramentu pokuty w piątek od godz. 17.00.

7. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

8. Młodzież serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Nocnym Czuwaniu Młodzieży w Bytomiu-Miechowicach w par. Bożego Ciała. Zapisy do poniedziałku, 3 czerwca. Koszt uczestnictwa 10 zł. Zbiórka i wyjazd: przystanek na Placu Wyszyńskiego, piątek godz. 18.30.

9. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędzie się uroczystość I Komunii Św. na Mszy Św. o godz. 11.00.

10. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Natomiast dzisiaj   przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

11. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele, Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.