OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.03.2019 – 24.03.2019 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali.
    O godz. 16. 00 Msza Św. wieczorna.

2. Spotkania kandydatów do bierzmowania odbędą się:
    – grupa I – poniedziałek – godz. 19.00
    – grupa II – czwartek – godz.19.00

3. W poniedziałek o godz. 20.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie Koła Misyjnego.

4. We wtorek o godz. 17.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie „Klubu Seniora 50+”.

5. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

6. W czwartek nie będzie Mszy Św. szkolnej ze względu na rekolekcje szkolne..

7. W czwartek także o 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

8. Bardzo serdecznie zapraszamy w piątek na nabożeństwo Drogi Krzyżowej:
    godz. 16.00 – dzieci
    godz. 17.15 i 20.00 – dorośli
    Zalecki można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

9. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty.

10. W piątek także na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie.

11. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne.
    Poprowadzi je Dominikanin O. Tomasz Zamorski z Łodzi. Zaplanujmy czas by wziąć w nich udział. Plan rekolekcji jest w parafialnym „Słowie”.

12. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00

13. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii, natomiast przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjny dla Dzieci i Młodzieży w Rusinowicach. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

14. W zakrystii są do nabycia książki „Nigdy nie nadawałem się na Świecznik”. Jest to wywiad z ks. prałatem Augustem Duffkiem. Cena książki 17 zł.

15. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele, Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.

Barbara DOKTOR z Gliwic
Patryk SADKOWSKI z Pyskowic