OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.03.2019 – 17.03.2019 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali.
    O godz. 16. 00 Msza Św. wieczorna.

2. Spotkania kandydatów do bierzmowania odbędą się:
    - grupa I – poniedziałek – godz. 19.00
    - grupa II – czwartek – godz.19.00

3. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

4. W środę także o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się nauka przedchrzcielne.

5. W czwartek o godz. 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci.

6. W czwartek także o 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

7. Bardzo serdecznie zapraszamy w piątek na nabożeństwo Drogi Krzyżowej:
    godz. 16.00 – dzieci
    godz. 17.15 i 20.00 – dorośli
    Zalecki można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

8. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty.

9. W piątek także na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie.

10. Nasze parafialne rekolekcje rozpoczną się w III niedzielę Wielkiego Postu, 24 marca. Poprowadzi je Dominikanin O. Tomasz Zamorski z Łodzi.

11. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

12. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii, natomiast w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

13. W zakrystii są do nabycia książki „Nigdy nie nadawałem się na Świecznik”. Jest to wywiad z ks. prałatem Augustem Duffkiem. Cena książki 17 zł.

14. Jest pomysł stworzenia w naszej parafii orkiestry dętej. Dlatego osoby chętne, które grają na instrumentach zapraszamy na spotkanie w sobotę 23 marca na godz. 15.00 do domu parafialnego.

15. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele, Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.