GŁOSZENIA PARAFIALNE 17.02.2019 – 24.02.2019 r.

1. Dzisiaj zapraszamy wszystkich parafian na godz. 15.15 na nieszpory niedzielne.

2. We wtorek o godz. 17.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie „Klubu Seniora 50+”.

3. We wtorek także o godz. 9.00 wyjazd osób, które się zapisały na kulig do Wisły.

4. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

5. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

6. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

7. W sobotę o godz. 10.00 będzie zbiórka ministrantów i lektorów.

8. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

9. Bardzo serdecznie prosimy o przekazanie jednego procenta na naszą parafię. W czasie odwiedzin kolędowych rozdawaliśmy kalendarzyki na których jest nr KRS – u, na który można przekazać ten 1%. Tak jak w zeszłym roku będziemy pomagać w rozliczeniach.

10. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.