OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.01.2019 – 27.01.2019 r.

1. Dzisiaj zapraszamy wszystkich parafian na godz. 15.15 na nieszpory kolędowe.

2. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

3. Również w środę o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się nauka przedchrzcielna.

4. W czwartek o godz. 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci. Prosimy rodziców, by dopilnowali, aby dzieci uczęszczały na Mszę Św. szkolną.

5. Również w czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na Wieczór Miłosierdzia, który poprowadzi Szkoła Nowej Ewangelizacji.

6. W piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie.

7. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

8. Kolekta dzisiejsza jest kolektą kolędową. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

9. Zakończyliśmy odwiedziny kolędowe. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli po kolędzie. W tym roku przyjęło nas 962 rodziny. Złożyliście ofiary, których zebraliśmy 66 270 zł, za które składamy serdeczne Bóg zapłać. Ofiary te zostały wpłacone na konto parafii i będą przeznaczone na budowę kaplicy pogrzebowej.

10. W środę o godz.19.00 w salce przy ul. Oświęcimskiej odbędzie się spotkanie osób wyjeżdżających do Truskawca.

11. Parafia nasza organizuje 19 lutego w drugim tygodniu ferii wyjazd do Wisły. W programie kulig i ognisko. Koszt 24 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.

12. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.