OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.12.2018 – 06.01.2019 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory kolędowe. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W poniedziałek przypada ostatni dzień starego 2018 roku. Na godz. 17.00 zapraszamy na uroczystą dziękczynną Mszę Św. na zakończenie roku. O północy będzie otwarty Kościół i będzie można przyjść na chwilę adoracji Najświętszego Sakramentu.

3. We wtorek przypada Nowy Rok, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Św. jak w każdą niedzielę o 8.00, 9.30, 11.00 i 16.00. Na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo o pokój na świecie.

4. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

5. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św. z okazji pierwszego piątku. Natomiast w sobotę zapraszamy na godz. 17.00 na nabożeństwo I soboty miesiąca, a na godz. 21.00 na Apel Jasnogórski.

7. W tym tygodniu ze względu na kolędę nie będzie Mszy Św. szkolnej i spotkania młodzieży.

8. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Trzech Króli. Msze Św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy Św. poświęcimy kadzidło, kredę i wodę.

9. O godz. 14.00 w Uroczystość Objawienia Pańskiego z naszej parafii wyruszy orszak Trzech Króli. Głównym momentem tego orszaku będzie oddanie pokłonu Dzieciątku Jezus oraz Świętej Rodzinie na pyskowickim Rynku. Kolorem dla naszej parafii jest kolor niebieski. Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w tym orszaku i do wspólnego kolędowania.

10. W środę, czwartek i piątek będą dodatkowe Mszę Św. o godz. 9.00.

11. Trwają odwiedziny duszpasterskie, czyli kolęda. Plan kolędy był podany w naszym parafialnym Słowie i jest wywieszony w gablotce. Ofiary złożone z okazji kolędy będą przeznaczone na budowę kaplicy przedpogrzebowej i malowanie naszego kościoła. Kolekta kolędowa będzie w niedzielę 21 stycznia. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

12. W czasie trwania kolędy kancelaria parafialna będzie nieczynna. Sprawy pilne i losowe możemy załatwiać do południa.

13. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

14. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.