OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.06.2018 – 10.06.2018 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo Do Serca Pana Jezusa.O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.
  1. Zapraszamy codziennie przez całą oktawę Bożego Ciała na godz. 18.00 na Mszę Św. i procesję Eucharystyczną. Oktawę zakończymy w czwartek. Poświęcimy też zioła i kwiaty.
  1. We wtorek o godz. 18.00 w domu parafialnym spotkanie „Klubu Seniora 50+”
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Na godz. 17.30 zapraszamy na Godzinę Świętą.
  1. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Zapraszamy na Mszę Św. na godz. 18.00.
  1. Także w piątek po Mszy Św. i procesji będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.
  1. O godz. 19.00 w piątek spotkanie młodzieży.
  1. W sobotę obchodzimy wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  1. Młodzież w wieku od 16 do 35 lat zapraszamy na Festiwal Życia, który odbędzie się 2-8.07.2018 r. w w Kokotku, przy Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA. W bogatym programie znajdują się codzienne konferencje z udziałem interesujących gości, praca w grupach, warsztaty, koncerty i animacje, a także program duchowy z modlitwami i Mszą świętą. Wystąpią tam: TGD, ks. Jakub Bartczak, Luxtorpeda, Jasiek Mela. Więcej informacji i zapisy u ks. Adama.
  1. Okazja do Sakramentu Pokuty, w tygodniu codziennie przed Mszą Św. oraz w sobotę od godz. 17.00.
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało i przyozdobienie domów wzdłuż trasy procesji. Dziękujemy wszystkim za udział w procesji.
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii, natomiast w przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę przy kościele, Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.