OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.05.2018 – 03.06.2018 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.
  1. W dzisiejszą uroczystość Najświętszej Trójcy kończy się czas przyjmowania Komunii Św. wielkanocnej.
  1. We wtorek nabożeństwo majowe odbędzie się w Dzierżnie przy kaplicy Matki Bożej. Dlatego nabożeństwa nie będzie w kościele.
  1. W czwartek obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała. Po Mszy Św. o godz. 8.00 wyruszymy procesją do czterech ołtarzy idąc ulicami: Szczęść Bożę, Czeremchy, Klonową, Orzechową, Jesionową, Jaworową, Klonową i zakończymy przy krzyżu misyjnym. Jak co roku prosimy o przygotowanie ołtarzy i udekorowanie domów wzdłuż trasy procesji. Dzieci przedszkolne oraz z klas pierwszych, drugich i trzecich proszę o sypanie kwiatów. Msze Św. w tym dniu o godz. 8.00, 11.00 i 16.00.
  1. Zapraszamy wszystkich Parafian codziennie przez całą oktawę Bożego Ciała na godz. 18.00 na Mszę Św. i procesję Eucharystyczną.
  1. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św. z okazji pierwszego piątku miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00.
  1. W piątek po Mszy Św. i procesji będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.
  1. W sobotę od godz. 9.00 będą odwiedziny chorych i starszych Parafian. Proszę ich zgłosić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  1. W sobotę także o godz. 17.00 jest nabożeństwo I soboty miesiąca.
  1. Również w sobotę na godz. 21.00 zapraszamy na Apel Jasnogórski.
  1. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 9.30 będzie rocznica I Komunii Św.
  1. Okazja do Sakramentu Pokuty, w tygodniu codziennie przed Mszą Św. oraz w sobotę od godz. 17.00.
  1. Biskup Gliwicki udziela dyspensy od zachowania piątkowej wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych dla wszystkich wiernych przebywających na terenie Diecezji Gliwickiej w piątek 1 czerwca 2018 r.
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii, natomiast w przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę przy kościele, Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.