OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.05.2018 – 13.05.2018 r.

1. Dzisiaj na 15.15 zapraszamy na nabożeństwo majowe.. O godz. 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Zapraszamy wszystkich Parafian na nabożeństwo majowe codziennie na godz.17.30 a w niedzielę na 15.15.

3. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe. Kościół modli się w tych dniach o błogosławieństwo Boże w rolnictwie i błaga o dobre urodzaje, pamięta o tych, którzy w różnych miejscach ziemi cierpią głód, prosi też o błogosławieństwo w każdej ludzkiej pracy. Zapraszamy w tych dniach do kościoła na nabożeństwo majowe i Mszę Św.

4. We wtorek przypada Uroczystość Św. Stanisława głównego patrona Polski. Jest to też święto patronalne naszego Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu.

5. We wtorek także o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie „Klubu Seniora 50+”.

6. W środę o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się nauka przedchrzcielna.

7. W czwartek o godz. 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci z II klasy gimnazjum i szkoły podstawowej.

8. W czwartek także na godz. 19.00 zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych do kościoła na spotkanie.

9. Spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji odbędzie się w czwartek o godz. 19.00 w domu parafialnym

10. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

11. W piątek także rozpoczyna się nowenna do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

12. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

13. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

14. Z 18 na 19 maja odbędzie się nocne czuwanie dla młodzieży. Zapisy w kancelarii i ks. Adama.

15. I Komunia dzieci z naszej parafii będzie w niedzielę Zesłania Ducha Św. – 20 maja o godz. 9.30 i 11.30.

16. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.