OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.04.2018 – 29.04.2018 r.

1. Dzisiaj na 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne. O godz. 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Dziś w parafii św. Mikołaja goszczą klerycy z naszego Seminarium Duchownego. O godz. 15.00 odbędzie się tam spotkanie dla młodzieży a o godz. 16.00 będzie nabożeństwo w intencji powołań. Serdecznie zapraszamy.

3. W poniedziałek przypada Uroczystość Św. Wojciecha głównego Patrona Polski. Natomiast w środę obchodzić będziemy święto Św. Marka Ewangelisty. W tym dniu modlimy się o dobre urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli.

4. W poniedziałek na godz. 10.00 zapraszamy mamy z dziećmi na spotkanie.

5. We wtorek o godz. 18.00 w domu parafialnym spotkanie „Klubu Seniora 50+”.

6. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do składania podziękowań i próśb.

7. W czwartek o godz. 16.00 Msza w. szkolna dla dzieci ze szkoły podstawowej oraz II klasy gimnazjum.

8. Również w czwartek po Mszy Świętej zapraszamy na Źródła Wiary.

9. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty. Adorację zakończymy koronką do miłosierdzia Bożego, którą poprowadzi Koło Misyjne.

10. Również w piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież do domu parafialnego na spotkanie.

11. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

12. Stowarzyszenie „Stacja Pyskowice” zaprasza na grę terenową w niedzielę 22 kwietnia od godz. 14.00 przed dworcem PKP. Natomiast od godz. 16.30 zapraszamy na spacer szlakiem zabytków części południowej miasta. Więcej informacji na plakacie w gablotce parafialnej.

13. Od poniedziałku do środy do godz. 11.00 odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zużyty sprzęt można przywozić na plebanię. W ten sposób możemy wesprzeć zakup sprzętu medycznego do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej.

14. Z 18 na 19 maja odbędzie się nocne czuwanie dla młodzieży. Zapisy w kancelarii i ks. Adama.

15. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.

Magdalena Profus z Pyskowic
Grzegorz Stasiak z Pyskowic