OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.12.2017 – 24.12.2017 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory adwentowe. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Zachęcamy bardzo serdecznie wszystkich w tym ostatnim tygodniu adwentu do udziału w roratach, które są codziennie o godz. 18.00, z wyjątkiem soboty o godz. 7.30.
    Roraty dla dorosłych będą w piątek o godz. 20.00.

3. W poniedziałek o  godz. 19.00 spotkanie 3 klas gimnazjum przygotowujących się do sakr. Bierzmowania.

4. We wtorek w domu parafialnym odbędzie się spotkanie opłatkowe klubu „Seniora 50+”.

5. W czwartek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie szkoły Nowej Ewangelizacji.

6. Po Mszy Św. w piątek będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

7. Młodzież  zapraszamy na 19.00 w piątek na roraty młodzieżowe, które w tym tygodniu będą w parafii Nawrócenia Św. Pawła.

8. Przedświąteczne odwiedziny chorych i starszych Parafian będą w sobotę od godz. 9.00. Proszę ich zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

9. W tym roku wigilia Bożego Narodzenia zbiega się z IV niedzielą Adwentu. Mimo to warto zachować tradycyjny, wigilijny post nie tylko podczas wieczerzy. Wigilia Bożego Narodzenia jest wyjątkową okazją do pojednania w naszych rodzinach, domach, sąsiedztwie. Jest to czas szczególnej pamięci o ludziach biednych i samotnych. Dodatkowe miejsce przy wigilijnym stole niekoniecznie musi pozostawać puste… Pamiętajmy również o tych, którzy odeszli do wieczności. Niech ten wyjątkowo rodzinny dzień pozostanie także na wskroś chrześcijański poprzez wzajemną życzliwość, dobroć, a także lekturę Pisma Św. i wspólną modlitwę i  śpiew kolęd. W tym duchu zapraszamy wszystkich Parafian i Gości o północy na Pasterkę. Pasterka dla dzieci będzie o godz. 16.00. Msze Św. w pierwsze i drugie święto jak w każdą niedzielę: 8.00, 9.30, 11.00  i 16.00. W pierwsze Święto zapraszamy na 15.15 na nabożeństwo kolędowe. W drugi dzień Świąt nabożeństwa nie będzie.

10. W naszym parafialnym „Słowie” jest plan kolędy. Ofiary, składane z okazji kolędy przeznaczyć chcem na budowę kaplicy przedpogrzebowej oraz na malowanie naszego kościoła. Serdeczne bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

11. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest  na potrzeby Parafii. Serdeczne Bóg zapłać  za wszystkie składane ofiary.

12. W domku przed kościołem można się zaopatrywać w opłatki, świece wigilijne, pierniki, przetwory i ozdoby świąteczne. Zapraszamy.

13. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę i  pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom  za troskę  o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci.  Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy  za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.