OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.10.2017– 15.10.2017 r.

Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

Zapraszamy codziennie na nabożeństwo różańcowe, które będzie w tygodniu o godz. 17.15, natomiast w niedzielę o 15.15.

W poniedziałek na godz. 17.00 zapraszamy mamy z dziećmi na spotkanie do domu parafialnego.

Spotkania kandydatów do bierzmowania odbędą się:
- kl 6 w środę o godz. 16.30
- kl 7 i II gimnazjum w środę o godz. 19.00
- kl III gimnazjum w poniedziałek o godz. 19.00

W czwartek o godz. 16.00 będzie Msza Św. szkolna dla dzieci ze szkoły podstawowej oraz drugiej klasy gimnazjum. Bardzo prosimy rodziców, aby dopilnowali, by uczęszczały na Mszę szkolną.

W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

Na godz. 19.00 w piątek zapraszamy młodzież na spotkanie do domu parafialnego.

W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 będzie Msza Sw. i spotkanie dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.

Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

Z 27 na 28 października odbędzie się nocne czuwanie dla młodzieży. Zapisy w kancelarii i ks. Adama.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii, przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Natomiast w przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Meksyku. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę i pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać.
Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.