OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.07.2017– 09.07.2017 r.

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość odpustową ku czci naszej patronki Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Na godz. 15.15 zapraszamy na uroczyste nieszpory odpustowe ku czci Matki Bożej. Zapraszamy wszystkich parafian i gości na parafialny festyn, który rozpocznie się o godz. 16.00. Po Mszach Świętych i w czasie festynu będą rozprowadzane cegiełki z których, dochód będzie przeznaczony na potrzeby parafii. Do każdej cegiełki dołączony jest upominek.

2. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

3. W poniedziałek z naszej parafii wyrusza grupa pielgrzymów na rowerach do patronki kolarzy Madonna del Ghisallo we Włoszech. Ideą tej pielgrzymki jest modlitwa w intencji powołań.
    O godz. 7.00 odbędzie się Msza Św. w ich intencji oraz pożegnanie.
    Bardzo serdecznie zapraszamy.

4. W poniedziałek na godz. 18.00 zapraszamy wszystkich chorych i starszych Parafian na Mszę Św. w ich intencji w czasie której udzielimy sakramentu chorych.

5. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Godzinę Świętą odprawimy w czwartek o godz. 17.30. Natomiast w piątek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św. z ok. pierwszego piątku.
  7. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

8. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

9. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

10. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

11. W dniach 28.08 – 01.09.2017r. parafia nasza organizuje półkolonie dla dzieci. Zapisy w kancelarii parafialnej. Koszt 130 zł.

12. Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę w tym roku będzie od 17-19 sierpnia zapisy w kancelarii parafialnej bardzo serdecznie zachęcamy do udziału.

13. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.