OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.06.2017 – 02.07.2017r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

3. W czwartek przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. w tym dniu o godz. 9.00, 11.00, 16.00 i 18.00.

4. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

5. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty. Adorację zakończymy koronką do Bożego Miłosierdzia w int. misji.

6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy doroczną uroczystość odpustową ku czci naszej patronki Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Bardzo serdecznie zapraszamy na godz. 11.00 na sumę odpustową, której będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. Michał Klementowicz.

7. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Na godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo pierwszej soboty, a na godz. 21.00 na Apel Jasnogórski.

8. W sobotę również będą odwiedziny chorych i starszych Parafian. Proszę ich zgłosić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

9. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 16.00.

10. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Stolicę Apostolską, natomiast w przyszłą niedzielę na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

11. Z okazji odpustu organizujemy festyn parafialny. W sobotę na godz. 16.00 zapraszamy szczególnie wszystkie dzieci, natomiast od godz. 19.00 będzie wspólna zabawa. W niedzielę zapraszamy na godz. 16.00 na wspólne biesiadowanie z Radiem Piekary. Prosimy o ciasto oraz o fanty na loterię.

12. W dniach 28.08 – 01.09.2017r. parafia nasza organizuje półkolonie dla dzieci. Zapisy w kancelarii parafialnej. Koszt 130 zł.

13. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.

Katarzyna Nielepiec z Pyskowic
Robert Bonk z Pyskowic