OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.04.2017 – 23.04.2017r.

1. Dzisiaj nabożeństwa popołudniowego nie będzie. O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do składania podziękowań i próśb.

3. W czwartek o 16.00 Msza Św. Szkolna dla dzieci ze szkoły podstawowej oraz I i II klasy gimnazjum.

4. W czwartek także na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

5. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

6. Również w piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież do domu parafialnego na spotkanie

7. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Natomiast w przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na CARITAS. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

8. Parafia Św. Mikołaja organizuje 7 maja spotkanie w 50 rocznicę I Komunii Św., osób które w 1967 roku przyjęły I Komunię Św. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej parafii Św. Mikołaja.

9. Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie naszego kościoła do Świąt Wielkanocnych. Panom dziękuję za pracę przy kościele, Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.