OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.04.2017– 09.04.2017 r.

1. Dzisiaj zapraszamy bardzo serdecznie na godz. 15.15 na nabożeństwo Gorzkich Żali.

2. W poniedziałek o godz.10.00  w  domu parafialnym odbędzie się spotkanie mam z dziećmi.

3. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

4. W czwartek nie będzie Mszy Św. szkolnej ze względu na rekolekcje szkolne, które będą od środy do piątku. Dzieci w tym czasie nie mają zajęć lekcyjnych, ale uczestniczą w naukach rekolekcyjnych.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek na godz. 17.30 zapraszamy na Godzinę Świętą. Natomiast w piątek zapraszamy na godz. 18.00  na Mszę Św. pierwszopiątkową.

6. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

7. Na godz. 19.00 w czwartek zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych na spotkanie do kościoła.

8. W piątek po Mszy Św. o godz. 18.00 odprawimy nabożeństwo Drogi Krzyżowej idąc ulicami naszej Parafii. W tym roku przejdziemy ulicami: Ks. Chrząszcza, Kolejową, Sikorskiego, Krokusów, Traugutta  i zakończymy  przy krzyżu na ul. Traugutta. Zabierzmy ze sobą świece.

9.  W tym tygodniu nie będzie spotkania dla młodzieży. Młodzież zapraszamy w piątek na Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii.

10. Jak co roku nasz parafialny Caritas w piątek, sobotę i niedzielę będzie rozprowadzał palmy.
    Palmy poświęcimy podczas każdej Mszy Świętej.

11. W niedzielę Palmową o godz. 14.30 w katedrze gliwickiej odbędzie się diecezjalne spotkanie młodzieży.
    Wyjazd młodzieży z naszej parafii o godz. 13.15 z przed plebani. Zapisywać się można w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

12. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

13. W domku przed kościołem można się zaopatrywać w kartki i ozdoby świąteczne.

14. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę odbędzie się przed kościołem zbiórka do puszek na kwiaty do Bożego Grobu.  Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

15. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom  za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

Paweł Wasilewski z Pyskowic