OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.02.2017– 26.02.2017r.

1. Dzisiaj na 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne. O godz. 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W poniedziałek na godz. 10.00 zapraszamy mamy z dziećmi na spotkanie do Domu Parafialnego.

3. Również w poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie III  klas gimnazjum w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

4. We wtorek o godz. 17.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie Klubu „Seniora 50+”.

5. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

6. W czwartek o godz. 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci ze szkoły podstawowej oraz I i II klasy gimnazjum.

7. Także w  czwartek zapraszamy na wieczór  Miłosierdzia, który rozpocznie się Mszą Św. O godz. 18.00.

8. W piątek po Mszy Św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty. Adorację zakończymy Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji Misji. Poprowadzi ją Koło Misyjne z naszej parafii.

9. Na godz. 19.00 w piątek zapraszamy młodzież na spotkanie do domu parafialnego.

10. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

11. Kolekta  dzisiejsza jest przeznaczona na naszą parafię. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

12. 11 marca odbędą się w naszej parafii weekendowe nauki przedmałżeńskie. Zapisy w kancelarii parafialnej.

13. Mamy oczekujące narodzin dziecka oraz panie planujące poczęcie zapraszamy na spotkanie z dietetykiem. Szczegóły  w gablocie przy głównym wyjściu z kościoła.

14. Parafia Św. Mikołaja organizuje 7 maja spotkanie w 50 rocznicę I Komunii Św., osób które w 1967 roku przyjęły I Komunię Św. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej parafii Św. Mikołaja.

15. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele, Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.