OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.02.2017– 19.02.2017r.

1. Dzisiaj na 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne. O godz. 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W poniedziałek na godz. 10.00 zapraszamy mamy z dziećmi na spotkanie do Domu Parafialnego.

3. Również w poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie III  klas gimnazjum w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

4. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

5. W czwartek o godz. 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci ze szkoły podstawowej oraz I i II klasy gimnazjum.

6. Także w  czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

7. W piątek po Mszy Św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

8. Na godz. 19.00 w piątek zapraszamy młodzież na spotkanie do domu parafialnego.

9. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

10. Kolekta  dzisiejsza jest przeznaczona na naszą parafię. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

11. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele, Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.

7 maja w parafii Św. Mikołaja organizowane jest spotkanie w 50 rocznicę I Komunii Św. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy przyjęli Komunię Św. w Pyskowicach w 1967 roku. Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej parafii Św. Mikołaja.