OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.01.2017– 05.02.2017r.

1. Dzisiaj na 15.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru z parafii Św. Mikołaja i naszej scholii.

2. W poniedziałek na godz. 10.00 zapraszamy mamy z dziećmi na spotkanie do Domu Parafialnego.

3.  Również w poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie III klas gimnazjum w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

4. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

5. W czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. Msze Św. w tym dniu o godz. 9.00, 11.00, 16.00 i 18.00. W czasie każdej Mszy Świętej poświęcimy świece – gromnice.
    W tym dniu obchodzimy też  Światowy dzień Życia Konsekrowanego. Przed Kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na siostry klauzurowe. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary. Po Mszach wieczornych o godz. 16.00 i 18.00 udzielimy błogosławieństwa  Św. Błażeja.

6. W czwartek także na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św.  z ok. pierwszego piątku miesiąca, a w sobotę na godz. 17.00 na nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca. Okazja do sakra. Pokuty w piątek od godz. 17.00.

8. W piątek po Mszy Św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

9. Na godz. 19.00 w piątek zapraszamy młodzież na spotkanie do domu parafialnego.

10. W sobotę od godz. 9.00 będą odwiedziny chorych i starszych Parafian. Proszę ich zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

11. W sobotę także od godz. 16.00 będzie spowiedź dla dzieci ze szkoły podstawowej oraz I i II klasy gimnazjum.

12. Na godz. 21.00 w sobotę  zapraszamy na Apel Jasnogórski.

13. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert charytatywny „Dla Wiktorii”. Wystąpią min. Zespół Przebudzenie, nasza młodzieżowa schola  Ichtis, Aleksander Meryk oraz Dorota i Bartosz.

14. Kolekta  dzisiejsza jest przeznaczona na naszą parafię. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

15. Urząd Miejski w Pyskowicach zawiadamia, że ruszył program „Pyskowicki Senior 60+”. W tym programie zadeklarowało udział 10 firm działających na terenie Pyskowic. Zatem każdy mieszkaniec naszego miasta, który ukończył 60 rok życia za okazaniem dowodu osobistego może skorzystać w tych punktach ze zniżek i bonifikat. Szczegóły w gablotce i na stronie internetowej Urzędu.

16. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele, Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.