OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.01.2017– 29.01.2017r.

1. Dzisiaj na 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    O godz. 16.00 Msza Św. Wieczorna.

2. W poniedziałek na godz. 10.00 zapraszamy mamy z dziećmi na spotkanie do Domu Parafialnego

3. We wtorek o godzinę 17.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie Klubu „Seniora 50+”.

4. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
    Serdecznie zapraszamy.

5. Również w środę o godzinie 19.00 w domu parafialnym spotkanie scholii liturgicznej.

6. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

7. W piątek po Mszy Św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do sakramentu pokuty. Adorację zakończymy Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji Misji. Poprowadzi ją Koło Misyjne z naszej parafii.

8. W przyszłą niedzielę zapraszamy na godz. 15.00 na koncert kolęd w wykonaniu chóru z parafii Św. Mikołaja i naszej parafialnej scholii.

9. W tym tygodniu ze względu na ferie nie będzie Mszy Św. szkolnej i spotkania młodzieży.

10. Kancelaria parafialna w  tym tygodniu czynna będzie już normalnie.

11. Bardzo serdecznie prosimy również w tym roku o przekazanie jednego procenta na naszą parafię. W czasie odwiedzin kolędowych rozdawaliśmy kalendarzyki na których jest  nr  KRS – u, na który można przekazać ten 1%. Jeżeli ktoś nie umie tego zrobić to prosimy o przyjście do kancelarii parafialnej.

12. We wtorek o godz. 8.00 jest wyjazd dzieci i młodzieży do Wisły na sanki i narty, którzy się zapisali na ten wyjazd.

13. Kolekta  dzisiejsza jest kolektą kolędową. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

14. Zakończyły się odwiedziny duszpasterskie, kolęda, w naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy przyjęli nas w swoich domach. Bóg zapłać za miłe słowa, troskę o Parafię i wszystkie sugestie, na pewno wiele z nich będziemy się starali wprowadzić w nasze parafialne życie. W tym roku przyjęło nas 990 rodzin, o 16 mniej niż w zeszłym roku. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane podczas wizyty kolędowej. Będą one przeznaczone na spłatę ostatniej raty za dom parafialny i na nowe organy.

15. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele, Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.