OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.12.2016 – 01.01.2017r.

1. Dzisiaj nabożeństwa popołudniowego nie będzie.
  1. We wtorek obchodzimy święto Świętego Jana Apostoła i Ewangelisty. Po Mszy Św. o godz. 18.00 poświęcimy wino.
  1. W środę przypada wspomnienie Św. Młodzianków. Na godz. 10.00 zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę Św. w ich intencji. Po Mszy Św. udzielimy dzieciom specjalnego błogosławieństwa.
  1. Także w środę po Mszy Św. wieczornej Nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.
  1. W sobotę ostatni dzień roku 2016. Na godz. 17.00 zapraszamy na uroczystą Mszę Św. dziękczynno-przebłagalną, w czasie której podziękujemy Bogu – Dobremu Ojcu w Niebie za miniony rok, za dobro, którego w tym czasie doznaliśmy. Przeprosimy za wszelkie błędy i odejścia od miłości. Będziemy również prosić o dalsze błogosławieństwo nad nami, naszymi rodzinami i nad naszą Parafią.
  1. W niedzielę przypada Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.
    O godz. 15.15 nabożeństwo o pokój na świecie.
  1. Od wtorku rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie, czyli kolędę. Plan kolędy dostępny jest w gablotach i był w naszym parafialnym Słowie.
    Ofiary złożone przy okazji kolędy przeznaczymy na dokończenie spłaty długu za dom parafialny oraz będziemy zbierać na nowe organy.
    Kolekta kolędowa będzie w niedzielę 22 stycznia. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  1. W piątek 6 stycznia odbędzie się w naszym mieście Orszak Trzech Króli. Z każdej parafii w mieście o godzinie 14:00 wyruszy procesja z królem. Głównym momentem orszaku będzie oddanie pokłonu Dzieciątku Jezus oraz Świętej Rodzinie na pyskowickim Rynku. Dominującym kolorem dla naszej parafii jest kolor niebieski. Parafia św. Mikołaja ma kolor czerwony, a Parafia Nawrócenia Św. Pawła Apostoła żółty. Zapraszamy do wspólnego kolędowania.
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składana ofiary.
  1. W czasie kolędy kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek i czwartek od godz. 8.00 do 10.00.
  1. W dniach od 08 do 18 września parafia nasza organizuje wyjazd do Toskanii. Więcej informacji w kancelari parafialnej.
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele, Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.