OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.12.2016 – 18.12.2016r

1. Dzisiaj zapraszamy wszystkich parafian na godz. 15.15 na nieszpory adwentowe.
  1. Dzisiaj na godz. 15.00 Wspólnota „Sąsiedzi” zaprasza dzieci na spotkanie mikołajowe, które odbędzie się na placu przed kościołem..
  1. Zapraszamy do uczestnictwa w roratach. Roraty są od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 a w sobotę o godz. 7.30. Roraty dla dorosłych i starszej młodzieży są w piątki o godz. 20.00. W piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na roraty. W tym tygodniu roraty dla młodzieży z Pyskowic są w j parafii Św. Mikołaja.
  1. W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. Zachęcamy do modlitwy w tej intencji.
  1. W poniedziałek na godz. 10.00 zapraszamy mamy z dziećmi na spotkanie.
  1. O godz. 19.00 w poniedziałek spotkanie uczniów klas III gimnazjum przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  1. W środę o godz. 19.00 w Domu Parafialnym odbędzie się nauka przedchrzcielna.
  1. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na Wieczór Miłosierdzia.
  1. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.
  1. W niedzielę o godz. 16.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych.
  1. W domku przed kościołem można nabywać opłatki, kartki i ozdoby świąteczne, świece wigilijne i inne rzeczy związane ze świętami. Serdecznie zapraszamy.
  1. W parafialnym Słowie podany jest już plan kolędy i spowiedzi przedświątecznej.
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele, Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.