OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.11.2016 – 13.11.2016r.

1. Dzisiaj zapraszamy wszystkich parafian na godz. 15.15 na nabożeństwo różańcowe za zmarłych.
  1. Zapraszamy codziennie od poniedziałku do soboty na godz. 17.30 na różaniec za zmarłych polecanych w zalewkach. We wtorek Różaniec będzie po Mszy Św. porannej. Natomiast w niedzielę o godz. 15.15. Zalecki prosimy składać w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  1. W  poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie uczniów klas III gimnazjum przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  1. We środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.
  1. W czwartek o 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci ze szkoły podstawowej oraz I i II klasy gimnazjum.
  1. Również w czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.
  1. W piątek po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do Sakramentu Pokuty.
  1. W piątek także zapraszamy młodzież na na godz. 19.00 na spotkanie do domu parafialnego.
  1. W piątek przypada 98 rocznica odzyskania niepodległości. Na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Św. w int. Ojczyzny. Ksiądz Biskup udziela też w tym dniu dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  1. W przyszłą niedzielę w naszej parafii obchodzić będziemy uroczystość Św. Marcina. Na godz. 17.00 zapraszamy wszystkie dzieci, przedszkolne i szkolne z lampionami do kościoła. Będzie przedstawienie o Św. Marcinie a potem wyruszymy wraz ze Św. Marcinem w uroczystej procesji ulicami: ks. Jana Chrząszcza, Sikorskiego i Kolejową na plac przed kościołem, gdzie będą specjalne rogale Św. Marcina i gorąca czekolada
  1. Zarząd „Klubu Seniora 50+” zaprasza członków na spotkanie w dniu 8 listopada na godz. 17.00 do Domu Parafialnego.
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Natomiast w przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na „Kościół w Potrzebie”. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele, Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.