OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.10.2016 – 06.11.2016r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. O godz. 16.00 Msza Św. wieczorna.
  1. We wtorek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. O godz. 14.30 na cmentarzu Św. Stanisława odbędzie się nabożeństwo za zmarłych. Pobłogosławimy pomniki, znicze i kwiaty na groby.
  1. Odpusty za zmarłych: Wierni, którzy 1 listopada od południa i w Dzień Zaduszny nawiedzą kościół lub kaplicę mogą dostąpić odpustu zupełnego, który można ofiarować za zmarłych. Można go uzyskać tylko jeden raz. W czasie nawiedzenia należy odmówić: Ojcze nasz…, Wierzę… oraz wypełnić następujące warunki: spowiedź, Komunia Św., oraz dowolna modlitwa w intencji Ojca Św. Wierni, którzy od 1 do 8 listopada nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące.
  1. W środę przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze Św. w tym dniu o godz. 9.00; 11.00; 16.00 i 18.00. Od środy do soboty o godz. 17.30 będzie różaniec za zmarłych polecanych w zalewkach.
  1. W środę zapraszamy młodzież gimnazjalną i starszą na modlitwę za zmarłych na cmentarzu Św. Stanisława. Zbiórka przy plebanii o godz. 18.45.
  1. W środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.
  1. W czwartek o 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci ze szkoły podstawowej oraz I i II klasy gimnazjum. Bardzo gorąco prosimy rodziców, aby dopilnowali, by dzieci uczęszczały na Mszę Św. szkolną.
  1. Spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji odbędzie się w czwartek o godz. 19.00 w Domu Parafialnym.
  1. W piątek po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św. z okazji I piątku. Okazja do sakramentu pokuty w piątek od godz. 17.00.
  1. W sobotę od godz. 9.00 będą odwiedziny chorych i starszych Parafian. Proszę ich zgłosić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  1. W sobotę zapraszamy także na godz. 17.00 na nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca połączone z różańcem za zmarłych polecanych w zalewkach a na godz. 21.00 zapraszamy na Apel Jasnogórski.
  1. Okazja do Sakramentu Pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. oraz w sobotę od godz. 17.00. Natomiast w poniedziałek przed Uroczystością Wszystkich Świętych od godz. 16.00.
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  1. W Uroczystość Wszystkich Świętych na pyskowickich Cmentarzach jak co roku przeprowadzona będzie kwesta na rzecz naszego Domowego Hospicjum. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
  1. W piątek 04 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się Dzień Seniora. Wyjazd członków „ Klubu Seniora 50+” o godz. 15.30 sprzed Domu Parafialnego.
  1. Również w piątek 04 listopada na godz. 17.00 zapraszamy do Domu Parafialnego panie oczekujące narodzin dziecka oraz planujące poczęcie na spotkanie z dietetykiem. Szczegóły w słowie i w gablotce.
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele, Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.