OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.10.2016 – 30.10.2016r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.
  1. Zapraszamy wszystkich Parafian na nabożeństwa różańcowe: w tygodniu na godz. 17.15, natomiast w niedzielę na godz.15.15.  Zachęcamy też do odmawiania różańca w rodzinach.
  1. W poniedziałek o godz. 10.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie mam z dziećmi zapraszamy.
  1. Również w poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie III klas gimnazjum w ramach przygotowania do sakr. Bierzmowania.
  1. W czwartek o godz. 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Bardzo gorąco prosimy rodziców, aby dopilnowali dzieci, by uczęszczały na tą Mszę Świętą.
  1. Również w czwartek o godz. 19.00 spotkanie szkoły Nowej Ewangelizacji.
  1. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie jest okazja do Sakramentu Pokuty.
    O godz. 19.30 różaniec dla tych, którzy nie mogą przyjść wcześniej.
  1. Na godz. 19.00 w piątek zapraszamy młodzież na spotkanie.
  1. Można już składać zalecki za zmarłych.
  1. Caritas naszej parafii rozprowadza stroiki na groby. Można je nabyć w przedsionku kościoła.
  1. Spotkania grup parafialnych:
    - Schola liturgiczna w środa o godz. 19.00
    - Kandydaci na ministrantów w sobotę o godz. 9.30
    - Ministranci w sobotę o godz. 11.00
    - Dzieci Maryi w sobotę o godz. 12.00
    - Schola w sobotę o godz. 15.00.
  1. Okazja do Sakramentu Pokuty, w tygodniu codziennie przed Mszą Św. oraz w sobotę od godz. 17.00.
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na na misje. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele,  Paniom  za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.