OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.09.2016 – 02.10.2016r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W poniedziałek o godz. 10.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie mam z dziećmi zapraszamy.

3. Spotkania w ramach przygotowania do sakramentu Bierzmowania:
         w poniedziałek o godz. 19.00 dla rodziców kandydatów z III klas gimnazjum,
         w środę o godz. 16.00 dla kandydatów z I klas gimnazjum
         czwartek o godz. 19.00 dla kandydatów z II klas gimnazjum.

4. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

5. W czwartek o godz. 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Bardzo gorąco prosimy rodziców, aby dopilnowali dzieci, by uczęszczały na tą Mszę Świętą.

6. Również w czwartek o godz. 19.00 spotkanie szkoły Nowej Ewangelizacji.

7. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie jest okazja do Sakramentu Pokuty.

8. Na godz. 19.00 w piątek zapraszamy młodzież na spotkanie do domu parafialnego.

9. W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik, miesiąc różańcowy. Zapraszamy wszystkich Parafian na nabożeństwa różańcowe: w tygodniu na godz. 17.15, natomiast w niedzielę na godz.15.15. Zachęcamy też do odmawiania różańca w rodzinach. We sobotę też, w czasie nabożeństwa różańcowego poświęcimy różańce.

10. W sobotę także od godz. 9.00 będą odwiedziny chorych i starszych Parafian. Proszę ich zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

11. Również w sobotę na godz. 21.00 zapraszamy na Apel Jasnogórski.

12. W przyszłą niedzielę 02 października o godz. 17.15 będzie Msza Św. i spotkanie dla rodziców i dzieci pierwszkomunijnych.

13. W sobotę 8 października odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Członków „Żywego Różańca” do Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

14. Od poniedziałku można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.

15. Spotkania grup parafialnych:
           Ministranci w czwartek o godz. 16.45
           Schola liturgiczna w piątek o godz. 19.00
           Kandydaci na ministrantów w sobotę o godz. 9.00
           Dzieci Maryi w sobotę o godz. 12.00
           Schola w sobotę o godz. 15.00.

16. Okazja do Sakramentu Pokuty, w tygodniu codziennie przed Mszą Św. oraz w sobotę od godz. 17.00.

17. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii, natomiast w przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie  się zbióka do puszek na CARITAS. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

18. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele,  Paniom  za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za wszystkie dary  i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy,  ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.