OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.09.2016 – 25.09.2016r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.
  1. W poniedziałek o godz. 10.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie mam z dziećmi zapraszamy.
  1. Również w poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie III klas gimnazjum, w ramach przygotowania do sakramentu Bierzmowania.
  1. We wtorek o godz. 18.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie Klubu „Seniora 50+”.
  1. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.
  1. W czwartek o godz. 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Bardzo gorąco prosimy rodziców, aby dopilnowali dzieci, by uczęszczały na tą Mszę Świętą.
  1. Również w czwartek o godz. 19.00 spotkanie szkoły Nowej Ewangelizacji.
  1. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie jest okazja do Sakramentu Pokuty.
  1. Na godz. 19.00 w piątek zapraszamy młodzież na spotkanie do domu parafialnego.
  1. Spotkania grup parafialnych:
    Ministranci w czwartek o godz. 16.45
    Schola liturgiczna w piątek o godz. 19.00
    Kandydaci na ministrantów w sobotę o godz. 9.00
    Dzieci Maryi w sobotę o godz. 12.00
    Schola w sobotę o godz. 15.00.
  1. W sobotę 24 września 2016r. odbędzie się rowerowa pielgrzymka do Sanktuarium MB Pokornej w Rudach Raciborskich. O godzinie 12.00 zostanie odprawiona tam msza w intencji wszystkich rowerzystów. Do Rud można dojechać indywidualnie lub grupowo. Wyjazd grupy z Pyskowic z przed naszego kościoła o godz. 9.00.
  1. Okazja do Sakramentu Pokuty, w tygodniu codziennie przed Mszą Św. oraz w sobotę od godz. 17.00.
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Stolicę Apostolską, a przed kościołem odbędzie się zbióka do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi we Włoszech. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele,  Paniom  za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za wszystkie dary  i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy,  ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.