OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.08.2016 – 04.09.2016r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.
  1. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.
  1. Również w  środę od godz. 17.00 będzie spowiedź dla dzieci przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Młodzież będzie miała spowiedź w piątek od godz. 18.30.
  1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Godzinę Świętą odprawimy w czwartek o godz. 17.30. W piątek zapraszamy  na godz. 18.00  na Mszę Św. z okazji I piątku miesiąca. Od godz. 17.00 okazja do sakramentu pokuty.
  1. W czwartek o godz. 8.00 Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego.
  1. Również w czwartek o godz. 19.00 spotkanie szkoły Nowej Ewangelizacji.
  1. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie jest okazja do Sakramentu Pokuty.
  1. Na godz. 20.00 w piątek zapraszamy młodzież na Mszę Św. z okazji pierwszego piątku miesiąca, z prośbą o błogosławieństwo w nowym roku szkolnym.
  1. W sobotę od godz. 8.30 będą odwiedziny chorych i starszych Parafian. Proszę ich zgłosić  w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  1. Również w sobotę na godz. 21.00 zapraszamy na Apel Jasnogórski.
  1. Okazja do Sakramentu Pokuty, w tygodniu codziennie przed Mszą Św. oraz w sobotę od godz. 17.00.
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę przy kościele. Paniom dziękuję za troskę o świątynię. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.