OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.07.2016 – 17.07.2016r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  1. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.
  1. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.
  1. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie szkoły Nowej Ewangelizacji.
  1. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie jest okazja do Sakramentu Pokuty.
  1. W przyszłą niedzielę Mszę Św. o godz. 11.00 odprawimy po łacinie jako przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży.
  1. Okazja do Sakramentu Pokuty, w tygodniu codziennie przed Mszą Św. oraz w sobotę od godz. 17.00.
  1. Piesza pielgrzymka na Jasną Górę będzie w dniach 18 do 20 sierpnia. Zapisywać się można w kancelarii parafialnej.
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  1. W dniach 22 – 26 sierpnia parafia nasza organizuje półkolonie dla dzieci. Zajęcia będą prowadzone od 9.00 do 15.30. Koszt 100 zł z obiadem. Zapisy w kancelarii parafialnej. Liczba miejsc ograniczona.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę przy kościele i pomoc w przygotowaniu festynu. Paniom dziękuję za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.