OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.06.2016 - 26.06.2016

1. Dzisiaj o godz. 15.15 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
    O godz. 16. Msza Św. wieczorna.
  1. W poniedziałek o godz. 20.00 w domu parafialnym spotkanie rodzin, które przyjmują uczestników. Światowych Dni Młodzieży.
  1. We wtorek o godz. 15.30 wyjazd Klubu „ Seniora 50+” do Ośrodka ENERGETYK. Zbiórka przed plebanią.
  1. We wtorek ks. proboszcz obchodzi 30 rocznicę święceń kapłańskich. Na godz. 11.00 zapraszamy na uroczystą Mszę Św. koncelebrowaną przez wszystkich księży wyświęconych w 1986 roku z diecezji gliwickiej i opolskiej. Mszy Św. będzie przewodniczył ks. Bp. Jan Kopiec, Ordynariusz Gliwicki.
  1. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.
  1. W środę także w naszej parafii przypada całodzienna Adoracja Najśw. Sakramentu w ramach wieczystej Adoracji. Rozpoczniemy ją Mszą Św. o godz. 9.00 i zakończymy o godz. 18.00. Znajdźmy czas, aby wziąć w niej udział.
  1. Zapraszamy na spotkanie Koła Misyjnego w środę o godz. 19.00.
  1. Spotkanie Parafialnego Centrum przygotowań do Światowych Dni Młodzieży będzie w środę o godz. 20.00.
  1. Spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji odbędzie się w czwartek o godz. 19.00 w Domu Parafialnym.
  1. W piątek o godz. 8.00 Msza Św. na zakończenie roku szkolnego. Spowiedź dzieci będzie w czwartek o godz. 16.00.
  1. W piątek po Mszy Św. będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie jest też okazja do Sakramentu Pokuty.
  1. Schola ma próbę w piątek o godzinie 19.00 w domu parafialnym.
  1. Dzisiaj po Mszach Świętych młodzież wyjeżdżająca na ŚDM do Krakowa i wolontariusze Centrum Parafialnego Światowych Dni Młodzieży będą przed kościołem rozprowadzać cukierki. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na organizację ŚDM w naszej parafii i wyjazd naszej młodzieży do Krakowa. W naszej parafii gościć będziemy młodzież z Dominikany. Z tego względu poszukujemy osób, które posługują się językiem hiszpańskim.
  1. Organizowany jest wyjazd do Częstochowy na spotkanie z papieżem Franciszkiem 28 lipca.
    Zapisy w Parafii Nawrócenia św. Pawła.
  1. Okazja do Sakramentu Pokuty, w tygodniu codziennie przed Mszą Św. oraz w sobotę od godz. 17.00.
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  1. Nasz parafialny odpust będzie w niedzielę 3 lipca. Sumę odpustową odprawi i kazania wygłosi ks. Michał Klementowicz. Jak co roku z tej okazji organizujemy dwu dniowy festyn parafialny. Bardzo prosimy o ciasto oraz o fanty na loterię.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.

Marcin Paul z Dzierżna
Sonia Łabuda z Gliwic