OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.06.2016.- 12.06. 2016

1. Dzisiaj o godz. 15.15 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
    O godz. 16. Msza Św. wieczorna.
  1. Klub „ Seniora 50+” ma swoje spotkanie we wtorek o godz. 18.00 w domu parafialnym.
  1. Spotkanie Parafialnego Centrum przygotowań do Światowych Dni Młodzieży będzie w środę o godz. 20.00.
  1. W czwartek o godz. 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci ze szkoły podstawowej oraz I i II klasy gimnazjum. Po Mszy Św. będzie miesięczna spowiedź dla dzieci.
  1. Spotkanie młodzieży odbędzie się w piątek o godz. 19.00.
  1. W piątek po Mszy Św. będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie jest też okazja do Sakramentu Pokuty.
  1. Schola ma próbę w piątek o godzinie 19.00 w domu parafialnym.
  1. Odwiedziny chorych i starszych parafian będą w sobotę 11 czerwca od godz. 9.00.
  1. Okazja do Sakramentu Pokuty, w tygodniu codziennie przed Mszą Św. oraz w sobotę od godz. 17.00.
  1. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 9.30 dzieci z klas czwartych obchodzić będą rocznicę I Komunii Św. Spowiedź dzieci i rodziców będzie o godz. 15.30 w sobotę.
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Natomiast przed kościołem jest  zbiórka  do puszek na świątynię opatrzności Bożej.  Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.