OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.05.2016.- 05.06. 2016

1. Dzisiaj o godz. 15.15 nabożeństwo majowe i procesję Eucharystyczną.
    O godz. 16. Msza Św. wieczorna.
  1. Zapraszamy wszystkich Parafian codziennie, przez całą oktawę Bożego Ciała na godz.18.00   na Mszę Św. i procesję Eucharystyczną. Oktawę zakończymy w czwartek. Poświęcimy też zioła i kwiaty.
  1. W poniedziałek ks. Adam obchodzi siódmą rocznicę święceń kapłańskich. Na godz. 18.00 zapraszamy na uroczystą Mszę Św. koncelebrowaną przez wszystkich księży wyświęconych w 2009 roku z diecezji gliwickiej i opolskiej.
  1. We środę  o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się nauka przedchrzcielna.
  1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Godzinę Świętą odprawimy w czwartek o godz. 17.30. Natomiast w sobotę zapraszamy na godz. 17.00 na nabożeństwo I soboty miesiąca. Na godz. 21.00 w sobotę zapraszamy na Apel Jasnogórski.
  1. W czwartek na godz. 18.45 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.
  1. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Zapraszamy na Mszę Św. na godz. 18.00.
  1. Także w piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie jest okazja do Sakramentu Pokuty.
  1. W sobotę przypada  wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  1. Spotkanie młodzieży odbędzie się w piątek o godz. 19.00.
  1. Okazja do Sakramentu Pokuty, codziennie przed Mszą Św. oraz w sobotę od godz. 17.00.
  1. .Również w piątek w domu parafialnym o godzinie 19.00 próba scholii.
  1. Odwiedziny chorych i starszych parafian będą w sobotę 11 czerwca od godz. 9.00.
  1. 04.czerwca będzie wyjazd do Lednicy zapisy u ks.Adama.
  1. Okazja do Sakramentu Pokuty, w tygodniu codziennie przed Mszą Św. oraz w sobotę od godz. 17.00.
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Natomiast w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na świątynię opatrzności Bożej.   Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Uroczystość Bożego Ciała i udekorowanie domów i mieszkań. Serdeczne Bóg zapłać.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

Mateusz Klimczyk z Pyskowic