OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.05.2016.- 15.05. 2016

1. Dzisiaj o godz. 15.15 nieszpory wielkanocne.
    O godz. 16. Msza Św. wieczorna.
  1. Zapraszamy wszystkich Parafian codziennie na  godz.17.30 a w niedzielę na 15.15 na nabożeństwo majowe.
  1. W poniedziałek o godz. 10.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie  mam z dziećmi. Zapraszamy.
  1. We wtorek o godz. 8.00 wyjazd „Klubu Seniora 50+” na wycieczkę do Wisły. Zbiórka przed kościołem.
  1. W środę o godz. 20.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie Parafialnego Centrum przygotowań do Światowych Dni Młodzieży.
  1. W czwartek o godz. 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci ze szkoły podstawowej oraz I i II klasy gimnazjum.
  1. W czwartek na godz. 18.45 zapraszamy do domu parafialnego na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.
  1. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.
  1. Z piątku na sobotę odbędzie się w naszej parafii nocne czuwanie dla młodzieży. W czasie spotkania wystąpi ks. Jakub Bartczak, który wykonuje chrześcijański hip-hop. Zapisy u ks. Adama.
  1. Próba scholii parafialnej odbędzie się w piątek o godz. 19.00, natomiast próba scholii dziecięco młodzieżowej będzie w sobotę  o godz. 14.00. Zapraszamy chętnych.
  1. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Św.  O godz. 9.30 odbędzie się w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej. Z tego powodu Msza Św. z godz. 11.00 będzie o 11.30 i nabożeństwo majowe             o godz. 17.00.
  1. Okazja do Sakramentu Pokuty, w tygodniu codziennie przed Mszą Św. oraz w sobotę od godz. 17.00.
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  1. Parafia nasza organizuje w listopadzie / 6 – 16.11.2016 / pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

Kinga Havemeister – z Pyskowic
Kamil Gałuszka – z Pyskowic

Monika Szukała – z Pyskowic