OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.04.2016 - 01.05.2016

1. Dzisiaj o godz. 15.15 nieszpory wielkanocne.
    O godz. 16. Msza Św. wieczorna.
  1. W poniedziałek przypada święto Św. Marka Ewangelisty.  Po Mszy Św. odprawimy nabożeństwo błagalne o dobre urodzaje i o Boże błogosławieństwo w pracy na roli.
  1. W poniedziałek o godz. 10.00  w domu parafialnym  odbędzie się spotkanie mam z dziećmi, które chcą się poruszać.
  1. Również w poniedziałek o godz. 19.30 spotkanie III klas gimnazjum,w ramach przygotowania do sakramentu Bierzmowania.
  1. We wtorek w o godz. 16.00 odbędzie się w naszej Parafii uroczystość Bierzmowania. Uczniowie klas III gimnazjum przyjmą ten sakrament. Udzieli go ks. prałat Antoni Zając z parafii Edyty Stein z Lublińca, delegowany przez ks. Biskupa.
  1. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do składania podziękowań i próśb.
  1. Również w środę o godz. 19.00 spotkanie Koła Misyjnego.
  1. W czwartek o godz. 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci ze szkoły podstawowej oraz I i II klasy gimnazjum.
  1. Również w czwartek na godz. 18.45 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.
  1. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.
  1. Również w piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież do domu parafialnego na spotkanie.
  1. W sobotę o godz. 15.00 próba scholii parafialnej, natomiast o godz. 14.00 próba scholii dziecięco młodzieżowej. Zapraszamy chętnych.
  1. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się miesiąc maj i nabożeństwa majowe na które serdecznie zapraszamy. Nabożeństwa majowe będą codziennie o godz.17.30,a w niedzielę o 15.15.
  1. Z 13 na 14 maja odbędzie się w naszej parafii nocne czuwanie dla młodzieży. Zapisy u ks. Adama.
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Natomiast przed kościołem, na prośbę papieża  Franciszka,odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc humanitarną dla Ukrainy. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  1. 28 maja / sobota/ organizujemy dekanalną pielgrzymkę do Krakowa – Łagiewnik, do grobu  św. siostry Faustyny. Koszt 40 zł.,zapisy w kancelarii parafialnej. Wyjazd o godz. 7.00.
  1. Parafia nasza organizuje w listopadzie / 6 – 16.11.2016 / pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.