OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.04 .2016.-24.04. 2016

1. Dzisiaj zamiast nabożeństwa będzie występ mieszkańców Domu Pomocy Społecznej  z Miedar.
    O godz. 16. Msza Św. wieczorna.
  1. W poniedziałek o godz. 10.00  w domu parafialnym  odbędzie się spotkanie mam z dziećmi, które chcą się poruszać.
  1. Również w poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie III klas gimnazjum, w ramach przygotowania do sakramentu Bierzmowania.
  1. We wtorek w Domu Parafialnym  o godz. 18.00 spotkanie „Klubu Seniora 50+”. Klub Seniora zaprasza parafian na wycieczkę do Wisły w dniu 10 maja. Zapisy we wtorek w Domu Parafialnym o godz. 18.00. Koszt 30 zł.
  1. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy  do składania podziękowań i próśb.
  1. W czwartek o godz. 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci ze szkoły podstawowej oraz I i II klasy gimnazjum.
  1. Również w czwartek na godz. 18.45 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.
  1. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.  W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.
  1. Również w piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież do domu parafialnego na spotkanie.
  1. W sobotę o godz. 15.00 próba scholii  parafialnej, natomiast o godz. 14.00 próba scholii dziecięco młodzieżowej. Zapraszamy chętnych.
  1. Dzisiaj przed kościołem, ojcowie Klaretyni rozprowadzają książki religijne, różańce, krzyżyki misyjne. Jest to wsparcie dla Dzieł  Misyjnych, które prowadzą Klaretyni.
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  1. 28 maja / sobota/  organizujemy dekanalną pielgrzymkę do Krakowa – Łagiewnik, do grobu  św. siostry Faustyny. Koszt 40 zł.,zapisy w kancelarii parafialnej. Wyjazd o godz. 7.00.
  1. Parafia nasza organizuje w listopadzie / 6 – 16.11.2016 / pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii. Zapisy w kancelarii parafialnej. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Chorwacji w dniach 09 – 21 września cena to 1450 zł., bliższe informacje  w kancelarii parafialnej.
  1. Dziękujemy wszystkim, którzy wrzucili listę z kandydatami do rady Parafialnej. Spośród tych kandydatów, którzy będą mieli najwięcej głosów / pierwszych 20/ i po wyrażeniu przez nich zgody wybierzemy Radę Parafialną.  Zachęcamy by w sposób odpowiedzialny wybrać ludzi, którzy są znani z jednoznacznej postawy katolickiej i ze swego zaangażowania w życie parafii.
  1. Parafia Nawrócenia Św. Pawła organizuje Pielgrzymkę do Sanktuariów Wielkopolski w dniach 09-12 maja, aby nawiedzić miejsca chrztu Polski. Koszt 350 zł. Zapisy do 17 kwietnia w kancelarii Parafii Nawrócenia Św. Pawła.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom  za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.