OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.04.2016 – 10.04.2016r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. O 16.00 Msza Św. wieczorna.
  1. W poniedziałek przypada liturgiczna uroczystość zwiastowania Pańskiego Jest to też Dzień Świętości Życia. Z tej okazji zachęcamy do podjęcia się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, którego życie w łonie matki jest zagrożone. Zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św., którą odprawimy w int. matek z naszej parafii, które są w stanie błogosławionym i udzielimy im specjalnego błogosławieństwa. Natomiast dzisiaj po Mszy Św. można zabrać deklarację duchowej adopcji.
  1. W poniedziałek o godz. 10.00  w domu parafialnym  odbędzie się spotkanie mam z dziećmi.
  1. Również w poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie  III klas gimnazjum, a w środę o 16.00 I klas gimnazjum w ramach przygotowania do sakramentu Bierzmowania.
  1. We wtorek o godz. 18.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie Klubu „Seniora 50+”.
  1. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.  Zachęcamy  do składania podziękowań i próśb.
  1. Parafialne Centrum przygotowań do Światowych Dni Młodzieży ma spotkanie w środę o godz. 20.00.
  1. W czwartek o godz. 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci ze szkoły podstawowej oraz I i II klasy gimnazjum.
  1. Również w czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.
  1. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.  W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.
  1. Również w piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież do domu parafialnego na spotkanie.
  1. W przyszłą niedzielę o godz. 15.15 zamiast nabożeństwa będzie występ mieszkańców Domu Pomocy Społecznej  z Miedar. Natomiast w czwartek 14 kwietnia o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury dzieci ze szkoły nr 6 w Pyskowicach wystawią spektakl „Do zobaczenia w niebie” o tajemnicy siostry Faustyny.
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Natomiast  przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na CARITAS. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  1. 28 maja / sobota/  organizujemy dekanalną pielgrzymkę do Krakowa – Łagiewnik, do grobu  św. siostry Faustyny. Koszt 40 zł.,zapisy w kancelarii parafialnej. Wyjazd o godz. 7.00.
  1. Parafia nasza organizuje w listopadzie / 6 – 16.11.2016 / pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii. Spotkanie informacyjne będzie w środę o godz.19.00 w domu parafialnym. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Chorwacji w dniach 09 – 21 września cena to 1450 zł  bliższe informacje w kancelarii parafialnej.
  1. Przypominamy o możliwości odpisania 1% podatku na naszą parafię. Nr KRS –u i cel był podany w naszym parafialnym Słowie i jest na kalendarzykach, które rozdawaliśmy z okazji kolędy.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom  za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy  za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

Błażej Nieradzik – z Pyskowic