OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.03.2015 – 03.04.2016r.

1. Dzisiaj nabożeństwa popołudniowego nie będzie.

2. O 16.00 Msza Św. wieczorna.

3. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do składania podziękowań i próśb.

4. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji. Rozpocznie się ono Mszą Św. w kościele o godz. 18.00.

5. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

6. Również w piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież do domu parafialnego na spotkanie.

7. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Natomiast w przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na CARITAS. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

8. 28 maja / sobota/  organizujemy dekanalną pielgrzymkę do Krakowa – Łagiewnik, do grobu  św. siostry Faustyny.  Koszt 40 zł., zapisy w kancelarii parafialnej. Wyjazd o godz. 7.00.

9. Przypominamy o możliwości odpisania 1% podatku na naszą parafię. Nr KRS –u i cel był podany w naszym parafialnym Słowie i jest na kalendarzykach, które rozdawaliśmy z okazji kolędy.

10. Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie naszego kościoła do Świąt Wielkanocnych. Panom dziękuję za pracę przy kościele, Paniom za troskę  o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za wszystkie dary i ofiary składane  na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.