OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.06.2024 – 07.07.2024 r.

1. Dzisiaj obchodzimy doroczną uroczystość odpustową ku czci naszej patronki Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Witamy w naszej parafii ks. Piotra Borowiaka, który będzie przewodniczył tym uroczystościom odpustowym.
    Na godz. 15.15 zapraszamy na niespory odpustowe.

2. W poniedziałek na godz. 18.00 zapraszamy wszystkich chorych i starszych Parafian na Mszę Św. w ich intencji. W czasie tej Mszy Świętej udzielimy sakramentu chorych. Prosimy o pomoc by te osoby mogły dotrzeć na tę Mszę Św.

3. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na godz. 17.30 na Godzinę Świętą, w piątek na godz. 18.00 na Mszą Św. z okazji pierwszego piątku i w sobotę na godz. 7.30 na Mszę Św. i nabożeństwo pierwszej soboty.

5. W czwartek o 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

6. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec w intencji misji świętych.

7. W sobotę od godz. 9.00 będą odwiedziny chorych i starszych Parafian. Prosimy ich zgłosić w kancelarii lub w zakrystii.

8. Okazja do Sakramentu Pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00 do 18.00.

9. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, natomiast w przyszłą niedzielę na Stolicę Apostolską. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary.

10. Zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, która w tym roku odbędzie się w dniach 15 do 17 sierpnia. Nasza grupa to „Fioletowa II”. Zapisy odbywają się drogą internetową, przez stronę www.gliwicka.com (należy wypełnić formularz). Można też zapisywać się w parafii. Koszt pielgrzymki: dzieci do 7 – 0 zł; 8 – 17 – 20 zł, w dniu wyjścia 25 zł; dorośli 35 zł, w dniu wyjścia 40zł. Zachęcamy do udziału.

11. Bardzo serdecznie dziękujemy panom za pomoc przy parafii, paniom za troskę o naszą świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia. Serdeczne Bóg zapłać.