OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.06.2024 – 23.06.2024 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na godz. 15.15 na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

2. Przez cały czerwiec po Mszy Św. odprawimy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
    Serdecznie zapraszamy.

3. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

4. Również w środę o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie grupy misyjnej.

5. W czwartek o 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

6. Również w czwartek zapraszamy na godz. 17.30 na różaniec w int. powołań kapłańskich i zakonnych.

7. W piątek przypada zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Na godz. 8.00 zapraszamy dzieci, nauczycieli i rodziców na Mszę Św. na zakończenie roku szkolnego.

8. Spowiedź dzieci przed zakończeniem roku szkolnego będzie w czwartek:
    - godz. 15.30 klasy trzecie
    - godz. 16.00 klasy 4 – 8 i młodzież.

9. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec w intencji misji świętych.

10. Na godz. 19.00 w piątek zapraszamy młodzież na spotkanie.

11. W sobotę w naszej parafii przypada całodzienna adoracja Najśw. Sakr., w ramach adoracji wieczystej w naszej diecezji. Po Mszy Św. o 7.30 będzie wystawienie Najśw. Sakr. Adorację zakończymy o godz. 17.45. Bardzo serdecznie wszystkich na tą adorację zapraszamy.

12. Okazja do Sakramentu Pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00 do 18.00.

13. Nasz Parafialny odpust ku czci Matki Boskiej Nieust. Pomocy obchodzić będziemy w niedzielę 30 czerwca. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Piotr Borowiak z par. Św. Jadwigi w Zabrzu.

14. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary.

15. Bardzo serdecznie dziękujemy panom za pomoc przy parafii, paniom za troskę o naszą świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia. Serdeczne Bóg zapłać.

Sabina Zych z Pyskowic Marcin
Brzozowski z Siemianowic Śl.

Łukasz MARGOL z Pyskowic
Natalia PIETRACZYK z Rzeczyc