OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.06.2024 – 09.06.2024 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na godz. 15.15 na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i procesję Eucharystyczną.

2. Zapraszamy wszystkich parafian przez całą oktawę Bożego Ciała na Mszę Św. o godz. 18.00 i procesję Eucharystyczną. Prosimy też bardzo serdecznie dzieci do sypania kwiatów.
    Oktawę zakończymy w czwartek. W czwartek też po procesji poświęcimy zioła i kwiaty.

3. Przez cały czerwiec po Mszy Św. odprawimy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
    Serdecznie zapraszamy.

4. We wtorek o godz. 18.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie „Klubu Seniora 50+”.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
    W czwartek zapraszamy na godz. 17.30 na Godzinę Świętą.
    W piątek zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00.

6. W piątek przypada Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa.
    Bardzo serdecznie zapraszamy na Mszę Św. na godz. 18.00.

7. W piątek także po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec w intencji misji świętych.

8. Na godz. 19.00 w piątek zapraszamy młodzież na spotkanie.

9. W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny.
    Zapraszamy na Mszę Św. na godz. 7.30.

10. W sobotę 8 czerwca odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Matki Boskiej Pokornej w Rudach. Po Mszy Św. będzie festyn rodzinny. Bardzo serdecznie na tę uroczystość zapraszamy całe rodziny.

11. Okazja do Sakramentu Pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00 do 18.00.

12. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Natomiast przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary.

13. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie pięknych ołtarzy na Boże Ciało oraz przystrojenie okien na trasie procesji. Panom dziękujemy za pomoc przy parafii, paniom za troskę o naszą świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia. Serdeczne Bóg zapłać.