OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.04.2024 – 21.04.2024 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na godz. 15.15 na nieszpory wielkanocne.

2. Dzisiaj Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania i medytowania Pisma Świętego.

3. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie Zapraszamy.

4. Również w środę o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie klasy I szkoły średniej – grupa II, przygotowującej się do Bierzmowania.

5. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

6. Również w czwartek o godz. 19.00 w kościele odbędzie się spotkanie rodziców dzieci komunijnych.

7. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec w int. Misji Świętych.

8. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie ministrantów i lektorów, a godz. 11.00 Dzieci Marii.

9. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłański i zakonne.

10. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św., i w sobotę od godz. 17.00.

11. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary.

12. Zapraszamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, którego życie w łonie matki jest zagrożone. Jest to modlitewne zobowiązanie w intencji jednego dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki. Osoba, która podejmuję duchową adopcję, przez 9 miesięcy każdego dnia modli się za to dziecko i jego rodziców prosząc Boga o szczęśliwe narodzenie.

13. Zapraszamy do wzięcia udziału w IX Śląskiej Pieszej Pielgrzymce „Z buta po miłosierdzie”. Pielgrzymka rozpocznie się w środę 1.05. 2024 r. w parafii Bożego Ciała w Bytomiu-Miechowicach i zakończy w sobotę 4.05.2024 r. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Więcej informacji oraz zapisy na stronie internetowej: www.grom-milosierdzie.pl oraz na plakacie w gablotce.

14. Bardzo serdecznie dziękujemy panom za pomoc przy parafii,paniom za troskę o naszą świątynię, za prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.