OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.03.2024 – 17.03.2024 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na Gorzkie Żale.
    O godz. 16.00 Msza Św. Wieczorna.

2. W poniedziałek dzieci z naszej szkoły podstawowej rozpoczynają swoje rekolekcje. To nie są trzy dni wolnego. Dlatego bardzo prosimy rodziców, aby dopilnowali, by dzieci w tych rekolekcjach wzięły udział.

3. We wtorek o godz. 17.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie „Klubu Seniora 50+”.

4. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie Zapraszamy.

5. W środę również o godz. 19.00 w salce przy ul. Oświęcimskiej odbędzie się spotkanie pierwszej grupy młodzieży klas I, szkoły średniej przygotowującej się do przyjęcia sakr. Bierzmowania.
    Natomiast w domu parafialnym spotkanie młodzieży, która w piątek przystąpiła do sakr. Bierzmowania.

6. W środę również o godz. 19:00 w domu parafialnym odbędzie się próba scholii.
    Serdecznie zapraszamy nowe osoby, które chciałyby zasilić naszą scholę.

7. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

8. W piątek o godz. 17.15 i o 20.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy, i dobrego przeżywania Wielkiego Postu.
    Zalecki można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
    Zapraszamy także na nabożeństwo Gorzkich Żali.

9. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Po adoracji o godz. 20.00 odbędzie się Droga Krzyżowa.

10. W sobotę rozpoczniemy nasze parafialne rekolekcje. Poprowadzi je Dominikanin O. Marcin Barański z Gdańska. Bardzo gorąco wszystkich na te rekolekcje zapraszamy. Plan rekolekcji jest w naszym parafialnym „SŁOWIE”.

11. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św., i w sobotę od godz. 17.00.

12. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii, natomiast przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc dla Ukrainy. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

13. Bardzo serdecznie dziękuję panom za pomoc przy parafii, paniom za troskę o naszą świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro.

Przekaż 1,5% na naszą Parafię

Istnieje możliwość odpisania 1,5% podatku na naszą parafię.

NUMER KRS 0000283966

Cel szczegółowy: Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

Informacji udzielamy w kancelarii parafialnej.