MSZE ŚWIĘTE I NABOŻEŃSTWA 20.03.2022 – 27.03.2022 r.

WIELKIEGO POSTU

20.03.2022
18.00 1. Do BOp. przez wstaw św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w intencji I grupy Róży Różańcowej.
2. Za †† Edwarda i Urszulę Telepko w 1 roczn. śm., oraz †† z rodziny Telepko.
3. Za † męża i ojca Wilhelma Blaszczyk, †† rodziców Marię i Franciszka Kawurek, teściów Łucję i Augusta Blaszczyk, rodzeństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierp.
CHRZEST: Julia NYCZ.
8.00 Za †† matkę Władysławę Kierach w 14 roczn. śm., ojca Edwarda, dziadków Sołtysiak i Kierach, † Adama Lewandowskiego, Józefa Moroz, wujka Stefana Grelę, Stanisława Sołtysiak i dusze w czyśćcu cierpiące.
9.30 Za †† rodziców Klarę i Leona Jagła, męża Mariana Ciećka, brata Engelberta, Annę i Jerzego Michali, †† dziadków z rodziny Ociepka i Jagła i dusze w czyśćcu cierpiące.
11.00 Za †† Edwarda i Janusza Pikuła.
ROCZEK: Piotr POŁEĆ.
12.15 Za † ojca Stanisława Iwan w roczn. śmierci oraz †† z rodziny.
15.15 GORZKIE ŻALE.
16.00 Za † Małgorzatę Jeleń.
9.00 Za † Zygfryda Kalus na pierwszą wiadomość o śmierci.
18.00 1. Za †† z rodzin Kosmala, Czerwionka, Olesz i Slenczek.
2. Za †† Tadeusza i Antoniego Sonsala. Marię i Józefa Sierla, córkę Krystynę, 2 zięciów, Genowefę Skorek, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za † Bernarda Leś w pierwszą roczn. śmierci.
9.00 Za † syna Michała Chomka w 7 roczn. śm., oraz †† z rodziny.
18.00 1. Za † męża Krzysztofa Bosek w roczn., †† teściów Helenę i Pawła Bosek, Ditra i Barbarę Bosek, dziadków Annę i Wilhelma Bosek oraz †† z rodziny.
2. Za † męża i ojca Dietmara Brzoskę, †† z rodziny i dusze w czyśćcu cierp.

23.03.2022
9.00 Do BOp. przez wstaw MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w intencji Zofii Szpernal z ok. 82 rocznicy. urodzin i o Boże bł. w rodzinie.
18.00 1. Za † Mariana Śliwińskiego w 13 roczn. śm., oraz †† z rodzin Śliwiński, Hornik, Borys, Dołgowski i Męcik.
2. Za † Różę Jaworek – Msza Św. of. od sąsiadów z ul. Ogrodowej, Brzozowej i Lipowej.
3. Za †† rodziców Franciszkę i Roberta Kasza, Elżbietę i Józefa Szwed szwagierkę Zdzisławę, siostrę Danutę, brata Henryka i dusze w czyśćcu cierp.
Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy [ 2 ].
24.03.2022
18.00 1. Za †† rodziców Annę i Wiktora Foik, ojca Tomasza Cichoń, brata Zygmunta, bratową Edytę i dusze w czyśćcu cierp.
2. Za † matkę Marię Korotusz w 1 roczn. śm., † ojca Michała i †† dziadków z obu stron.
3. Do BOp. przez wstaw MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w intencji Krzysztofa Wojewódki z ok. 7 rocznicy. urodzin i o Boże bł. w rodzinie.
UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO
18.00 1. W intencji †† zalecanych w czasie Drogi Krzyżowej.
2. Do BOp. przez wstaw MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w intencji Apolonii Iwan z ok. 104 rocznicy. urodzin i o Boże bł. w rodzinie.
3. Do BOp. przez wstaw MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w pewnej intencji z ok. urodzin i o Boże bł. w rodzinie.
26.03.2022
7.30 Do BOp. przez wstaw MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w intencji Katarzyny z ok. 30 rocznicy. urodzin i o Boże bł. w rodzinie.
18.00 1. Za † ojca Jana Zakrzewskiego w 20 roczn. śmierci.
2. Za † męża Andrzeja Woitzik w 16 roczn. śm., †† rodziców z obu stron, ciocię Helenę, szwagrów: Leszka, Huberta i Henryka oraz †† z pokrew.
WIELKIEGO POSTU

27.03.2022
8.00 Za †† rodziców Agnieszkę i Jerzego Gerlich oraz † brata Bernarda.
9.30 Za †† syna Krzysztofa Kałęckiego, teściów Janinę i Władysława Podolak, Daniela Podolak, †† z rodziny oraz † Leokadię Parobek.
11.00 Do BOp. przez wstaw MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dary Ducha Św. w int. Mateusza Górlińskiego z ok. 18 roczn. urodzin – Msza Św. of. od chrzestnego z rodziną.
12.15 Za †† rodziców Ignacego i Bertę Blaszczyk, teściów Stanisława i Matyldę Osiniak, Mariana Skrzypczyk, brata Jerzego oraz Paulinę i Jana Machnik.
15.15 GORZKIE ŻALE.
16.00 Za †† Piotra Bienia w roczn. śm., Małgorzatę Bienia, męża i ojca Józefa Czerner oraz †† z rodzin Bienia, Szulc, Czerner i Giera.